0
پیش بینی ورزشی
پیش بینی زنده
نتایج زنده
پوکر آنلاین
پاسور
تخته نرد
بازی انفجار
کازینو آنلاین
پشتیبانی
راهنما
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglish
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین پاسور تخته نرد بازی انفجار مونتی کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
Italy
Serie A
اینتر میلان
-
-
رُم
inprogress
۲۳:۱۵
Spain
LaLiga
ویارئال
-
-
Atletico Madrid
inprogress
۲۳:۳۰
Netherlands
Eredivisie
Ajax Amsterdam
-
-
ویلم تیلبورگ
inprogress
۲۲:۴۵
Germany
Bundesliga
اينتراخت فرانكفورت
-
-
هرتابرلین
inprogress
۲۳:۰۰
Turkey
Super Lig
Fenerbahce
۵
۲
Genclerbirligi SK
Finished
۲۱:۰۰
Croatia
1. HNL
GNK Dinamo Zagreb
۱
۰
NK Varazdin
Finished
۲۰:۳۰
Azerbaijan
Premier League
Qarabag FK
۲
۲
Keshla FK
Finished
۱۸:۳۰
Germany
2. Bundesliga
Hamburger SV
۰
۱
1. FC Heidenheim 1846
Finished
۲۱:۰۰
DSC Arminia Bielefeld
۲
۲
Karlsruher SC
Finished
۲۱:۰۰
Russia
Premier League
FC Arsenal Tula
۴
۰
FC Lokomotiv Moscow
Finished
۲۰:۰۰
FC Zenit ST Petersburg
۳
۰
FC Dinamo Moscow
Finished
۲۰:۰۰
Italy
Serie B
Benevento Calcio
-
-
Trapani Calcio
inprogress
۲۳:۳۰
Brazil
Brasileiro Serie A
CR Flamengo RJ
۶
۱
Avai FC SC
Finished
۰۲:۳۰
Gremio FB Porto Alegrense RS
۲
۰
Cruzeiro EC MG
Finished
۰۱:۴۵
EC Bahia BA
۱
۱
CR Vasco DA Gama RJ
Finished
۰۱:۴۵
SE Palmeiras SP
۵
۱
Goias EC GO
Finished
۰۱:۴۵
International Clubs
CAF Champions League, Group B
AL Ahly SC (EGY)
-
-
AL Hilal (SDN)
inprogress
۲۲:۳۰
United Arab Emirates
Arabian Gulf Cup, Knockout stage
AL Ain FC
۲
۱
Sharjah FC
Finished
۱۷:۳۰
Fujairah FC
۰
۱
Al-Nasr Dubai SC
Finished
۱۷:۳۰
Shabab AL Ahli Dubai Club
۵
۱
Al-Wasl FC
Finished
۲۰:۰۰
AL Wahda FC
۰
۴
AL Jazira (UAE)
Finished
۲۰:۰۰
Germany Amateur
Bundesliga, Women
بایرن مونیخ
۲
۰
فرایبورگ
Finished
۲۱:۴۵
Czech Republic
1. Liga
FC Slovan Liberec
-
-
SK Slavia Prague
inprogress
۲۲:۰۰
Bohemians Prague 1905
۰
۲
FC Banik Ostrava
Finished
۲۰:۰۰
Australia
A-League
Melbourne City FC
۰
۳
Perth Glory FC
Finished
۱۲:۰۰
England
Championship
Millwall FC
-
-
Nottingham Forest
inprogress
۲۳:۱۵
Belgium
Superleague, Women
KRC Genk
-
-
Oud-Heverlee Leuven
inprogress
۲۳:۰۰
KAA Gent Ladies
-
-
Standard Liege
inprogress
۲۳:۰۰
France
Ligue 1
Olympique Nimes
-
-
لیون
inprogress
۲۳:۱۵
Losc Lille
۱
۰
Stade Brestois 29
Finished
۲۱:۳۰
Belgium
First Division A
KV RS Waasland Beveren
-
-
Royal Antwerp FC
inprogress
۲۳:۰۰
Netherlands
Eerste Divisie
FC Dordrecht
-
-
SC Cambuur
inprogress
۲۲:۳۰
Go Ahead Eagles
-
-
Jong Psv Eindhoven
inprogress
۲۲:۳۰
Almere City FC
-
-
TOP Oss
inprogress
۲۲:۳۰
SC Telstar
-
-
NAC Breda
inprogress
۲۲:۳۰
FC Eindhoven
-
-
FC Volendam
inprogress
۲۲:۳۰
FC Den Bosch
-
-
De Graafschap
inprogress
۲۲:۳۰
SBV Excelsior
-
-
NEC Nijmegen
inprogress
۲۲:۳۰
MVV Maastricht
-
-
Jong FC Utrecht
inprogress
۲۲:۳۰
Uruguay
Primera Division, Clausura
Penarol Montevideo
۲
۱
Cerro Largo FC
Finished
۰۳:۰۰
Defensor Sporting
۲
۴
CA Progreso
Finished
۰۳:۰۰
CA Juventud De Las Piedras
۰
۳
Club Nacional De Football
Finished
۰۳:۰۰
Spain
LaLiga 2
AD Alcorcon
۱
۳
Real Oviedo
Finished
۲۱:۰۰
CF Malaga
-
-
CD Tenerife
inprogress
۲۳:۳۰
Albacete Balompie
۱
۱
Extremadura UD
Finished
۱۴:۳۰
Racing De Santander
۲
۲
Fuenlabrada CF
Finished
۱۸:۳۰
Romania
Liga 1
Fotbal Club Fcsb
-
-
CS Gaz Metan Medias
inprogress
۲۲:۰۰
Paraguay
Copa Paraguay
SOL De America
۰
۰
Deportivo Capiata
Finished
۰۱:۳۰
Germany
3. Liga
Chemnitzer FC
۲
۲
FSV Zwickau
Finished
۲۱:۳۰
Russia
Youth League
FK Tambov
۳
۲
FC Orenburg
Finished
۱۸:۳۰
FC Akhmat Grozny
۳
۲
FK Ufa
Finished
۱۴:۳۰
Denmark
Superligaen
Hobro IK
۰
۰
AC Horsens
Finished
۲۱:۳۰
Turkey
1. Lig
Eskisehirspor
۳
۱
Umraniyespor
Finished
۱۹:۳۰
International Clubs
CAF Champions League, Group D
Esperance Sportive De Tunis
-
-
JS Kabylie
inprogress
۲۲:۳۰
India
I-League
Neroca FC
۱
۰
Aizawl FC
Finished
۱۲:۰۰
Indian Arrows
۰
۱
Gokulam Kerala FC
Finished
۱۵:۰۰
Argentina
Campeonato De Reserva De Primera Division
Argentinos Juniors
۰
۱
Estudiantes de LP
Finished
۱۵:۳۰
CA River Plate (Arg)
۲
۱
San Lorenzo de Almagro Res.
Finished
۱۵:۳۰
Gimnasia de La Plata
۲
۰
Ca Central Cordoba Se
Finished
۱۵:۳۰
Lanus Res.
۳
۱
Racing Club
Finished
۱۵:۳۰
CA Talleres de Cordoba
۲
۱
CA Union Santa Fe Reserve
Finished
۱۵:۳۰
Rosario Central Res.
۰
۱
Boca Jrs
Finished
۱۵:۳۰
Independiente Res.
۱
۱
Banfield
Finished
۱۵:۳۰
Huracan
۰
۱
Arsenal FC
Finished
۱۵:۳۰
Patronato Res.
۱
۰
Velez Sarsfield Reserve
Finished
۱۵:۳۰
Defensa Y Justicia
۰
۰
Godoy Cruz AT Res.
Finished
۱۵:۳۰
Colon de Santa Fe
-
-
CA Aldosivi
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
Bulgaria
First Professional League
FC Tsarsko Selo Sofia
۲
۲
FC Etar Veliko Tarnovo
Finished
۱۸:۳۰
China
FA Cup
Shanghai Shenhua
۳
۰
Shandong Luneng
Finished
۱۵:۰۵
Germany Amateur
Oberliga Hamburg
Hamburger SV Iii
-
-
SV Curslack-Neuengamme 1919
inprogress
۲۲:۳۰
Switzerland
Challenge League
FC Schaffhausen
-
-
FC Aarau
inprogress
۲۲:۳۰
Ukraine
Premier League
شاختار
۳
۰
FC Olimpik Donetsk
Finished
۲۰:۳۰
Germany Amateur
Regionalliga Northeast
Hertha BSC II
۱
۲
1. FC Lokomotive Leipzig
Finished
۲۰:۳۰
Poland
Ekstraklasa
Korona Kielce
۰
۱
MKS Arka Gdynia
Finished
۲۰:۳۰
KS Gornik Zabrze
-
-
Wisla Krakow
inprogress
۲۳:۰۰
Germany Amateur
Regionalliga North
BSV SW Rehden
۲
۲
TSV Havelse
Finished
۲۱:۳۰
Greece
Super League 2
APO Levadeiakos FC
۱
۰
Ergotelis
Finished
۱۷:۳۰
Indonesia
Liga 1
Pusamania Borneo FC
۴
۱
Tira-Persikabo
Finished
۱۲:۰۰
Barito Putera
۰
۳
Semen Padang FC
Finished
۱۵:۰۰
Persepar Kalteng Putra
۱
۴
Madura United
Finished
۱۵:۰۰
International Youth
U20 Friendly Games
Venezuela
۳
۰
Cuba
Finished
۰۰:۰۰
Spain
Division de Honor Juvenil - Grupo VII
والنسیا
۳
۲
Villarreal CF
Finished
۱۴:۳۰
Atletico Madrileno CF
۲
۰
Torre Levante Orriols Cf
Finished
۱۸:۳۰
Uruguay
Primera Division Reserve League
Boston River
۲
۵
Montevideo Wanderers
Finished
۱۶:۰۰
Liverpool Montevideo
-
-
Nacional de Montevideo
inprogress
۲۲:۳۰
Germany Amateur
Regionalliga West
FC Koln II
-
-
SC Fortuna Cologne
inprogress
۲۲:۰۰
Mexico
Primera Division, Apertura Playoffs
CA Monarcas Morelia
۲
۰
CF America
Finished
۰۶:۰۰
Spain
Division de Honor Juvenil - Grupo V
Real Valladolid Cf
۳
۲
Getafe Cf
Finished
۱۵:۰۰
Paraguay
Torneo Femenino
Sol De America
۰
۲
Cerro Porteno
Finished
۰۳:۳۰
Brazil
U20 Copa Internacional Ipiranga, Group A
Hammarby Idrottsforening Fotbollsforening
-
-
SC Corinthians SP
inprogress
۲۲:۰۰
Spain Amateur
Tercera Division, Group 7
CD EL Alamo
-
-
CD San Fernando De Henares
inprogress
۲۲:۳۰
Spain
Division de Honor Juvenil - Grupo I
Cd Conxo
۲
۱
Cd Lugo
Finished
۱۸:۳۰
Ukraine
U21
FC Oleksandriya
۱
۲
Vorskla Poltava
Finished
۱۴:۳۰
Kolos Kovalivka
۰
۰
Sc Dnipro-1
Finished
۱۴:۳۰
Israel
Liga Alef South
Hakoach Amidar Ramat Gan
۳
۰
Hapoel Bikat Hayarden
Finished
۱۴:۰۰
Shimshon Kfar Kasem
۴
۰
Maccabi Y.
Finished
۱۴:۱۵
Maccabi Herzliya
۳
۱
Maccabi Ironi Kiryat Gat
Finished
۱۴:۳۰
Hapoel Kfar Shelem
۱
۰
Hapoel Azur
Finished
۱۵:۰۰
Spain
Division de Honor Juvenil - Grupo IV
سیویلا
۲
۰
Granada Cf
Finished
۱۵:۳۰
San Felix CF
۴
۰
Ad Nervion
Finished
۱۵:۳۰
Recreativo Huelva
۰
۲
Real Betis Balompie Youth
Finished
۱۴:۳۰
Cyprus
1st Division
Pafos FC
۱
۰
NEA Salamina Famagusta
Finished
۲۰:۳۰
Israel
Liga Bet South B
Sport Cluv Shicun Hamizrah
۴
۱
Beitar Ironi Maale Adumim
Finished
۱۳:۳۰
Maccabi Ironi Kiryat Malakhi
۳
۰
Maccabi Ironi Netivot
Finished
۱۴:۰۰
Hapoel Ironi Gedera
۰
۰
FC Beitar Yavne
Finished
۱۳:۰۰
Maccabi Ironi Sderot
۳
۰
MS Hapoel Yeroham
Finished
۱۳:۳۰
SC Beer Sheva
۱
۰
Beitar Ironi Kiryat Gat
Finished
۱۴:۰۰
Israel
Liga Bet South A
Ironi Beit Dagan
۳
۰
Hapoel Kfar Casem Shua
Finished
۱۴:۴۵
Hapoel Mahane Yehuda
۲
۱
Otzma Football Club Holon
Finished
۱۳:۳۰
South Africa
Premier League
Supersport United
۲
۰
Highlands Park FC
Finished
۲۱:۳۰
Croatia
Prva HNL Academy, Juniori
Hnk Orijent 1919
۰
۱
Gnk Dinamo Zagreb
Finished
۱۵:۳۰
Belgium
First Division B, Second stage
Lommel SK
-
-
Oud-Heverlee Leuven
inprogress
۲۳:۰۰
Argentina
Primera D Metropolitana
Yupanqui
-
-
Deportivo Paraguayo
inprogress
۲۳:۳۰
Hong Kong
Sapling Cup
Southern District Football Club
۰
۰
Yuen Long FC
Finished
۱۵:۳۰
Israel
Liga Bet North A
Tzeirei Sakhnin
۱
۲
FC Ahva Kfar Manda
Finished
۱۶:۰۰
France
National
SC Toulon
-
-
US Boulogne
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Ireland
Leinster Senior League, Senior Division
Tolka Rovers AFC
-
-
Portlaoise AFC
inprogress
۲۳:۱۵
Collinstown
-
-
St John Bosco FC
inprogress
۲۳:۴۵
Israel
Liga Bet North B
Maccabi Um El Fahem
۲
۱
Hapoel FC Sandala Gilboa
Finished
۱۲:۰۰
Panama
Women Profesional Soccer League
Sd Atletico Nacional
۰
۹
Cd Universitario
Finished
۰۳:۳۰
El Salvador
Liga Feminina, Apertura
Santa Tecla
۰
۳
CD Fas Asdeful
Finished
۰۴:۳۰
Malta
Premier League, Main round
Balzan FC
۱
۱
Hamrun Spartans FC
Finished
۲۱:۳۰
Argentina
Primera B, Apertura
CA Colegiales
-
-
CA Fenix
inprogress
۲۳:۳۰
Ireland
Leinster Senior Cup
Home Farm FC
-
-
Crumlin United FC
inprogress
۲۳:۳۰
Wales
FAW Welsh Cup
Colwyn Bay
-
-
Airbus UK Broughton FC
inprogress
۲۳:۱۵
Gibraltar
Premier Division
Lynx FC
-
-
College 1975 FC
inprogress
۲۳:۰۰
Saudi Arabia
Saudi Professional League
AL Taawoun FC
-
-
AL Wehda FC
Cancelled
۱۵:۴۵
AL Faisaly FC
-
-
AL Hilal Riyadh
Cancelled
۱۸:۱۵
AL Ahli Saudi FC
-
-
Damac FC
Cancelled
۲۰:۱۰
International Clubs
Club Friendly Games
KS Ursus Warszawa
-
-
Polonia Warszawa
inprogress
۱۸:۳۰
NK Aluminij Kidricevo
-
-
NK Rogaska
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Palestine
West Bank League
Ahli Al Khalil
۴
۲
AL Quwwat AL Falistinia
Finished
۱۶:۳۰
Egypt
2nd Division
El Olympi
-
-
Biyala
inprogress
۱۶:۰۰
Paraguay
U19 Minor League
Deportivo Capiata
-
-
Libertad
inprogress
۱۵:۳۰
Spain
Division de Honor Juvenil - Grupo II
Sd Leioa Youth
۲
۰
Antiguoko Ke Youth
Finished
۱۴:۳۰
Israel
Liga Alef North
Maccabi Tzur Shalom
۰
۰
Hapoel Kaukab
Finished
۱۴:۱۵
Argentina
Primera Division, Women
Boca Juniors
-
-
Gimnasia Y Esgrima La Plata
inprogress
۲۳:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید